مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشکده

ساخت وبلاگ
 

 

 

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران اردبیل
یکشنبه 23 مهرماه 96، مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران اردبیل، با حضور جناب آقای دکتر جمالی ریاست محترم مرکز، مسئولین حراست و معاونت آموزشی، آقای روحبخش فرمانده حوزه شهید علم الهدای اردبیل و اعضای بسیج دانشجویی آموزشکده و استان، در دفتر ریاست آموزشکده برگزار گردید که آقای سجاد برمکی از طرف ناحیه بسیج دانشجویی استان، بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی آموزشکده تعیین گردید.
در این مراسم آقای دکتر جمالی، ضمن خوشآمدگویی به تمامی این عزیزان، نیروی بسیج را بازوان اجرایی دانشگاه‌ها، قانونمند، ولایت مدار، مردمی، پرتلاش و دارای مهر و عطوفت و غرور ملی معرفی نموده و بر ضرورت فعالیت هرچه بیشتر این عزیزان در جهت رشد و شکوفایی چشمگیر دانشگاه ها در تمام زمینه های علمی و فرهنگی کشور، آرزوی توفیق از خداوند متعال را داشتند.
آقای روحبخش نیز ضمن تبریک انتصاب آقای دکتر جمالی به سمت سرپرست آموزشکده فنی پسران اردبیل، به اولین وظیفه دانشجوی بسیجی، درس و دانشگاه توأم با کار و سازندگی در عرصه‌های علمی و فرهنگی کشور اشاره کردند.
در ادامه آقای قنبری مسئول سابق بسیج دانشجویی آموزشکده به تشریح اقدامات صورت گرفته در طول تصدی ایشان از جمله برگزاری یادواره شهدای دانشجوی استان، تشییع و تدفین شهید گمنام در محوطه آموزشکده، برگزاری اردوی راهیان نور و ... پرداخت و برای آقای سجاد برمکی بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی آموزشکده آرزوی توفیق و ادامه دهنده راه شهدا نمودند.
گفتنی است از زحمات آقای حسن قنبری مسئول بسیج دانشجویی سابق آموزشکده نیز قدردانی بعمل آمد.

دانشکده,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت: 0:36

close
تبلیغات در اینترنت